RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dowody leżą, chętnych po odbiór brak

Publikacja: Niedziela, 30 marca (15:44) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dowody czekają nie ma chętnych do ich odbioru. 15 tysięcy pachnących nowością kart czeka na właścicieli w urzędzie miasta w Lublinie. Urzędnicy dziwią się petentom, ale jednocześnie martwią, że na początku przyszłego tygodnia będzie szturm petentów. A dziś mimo, że urząd był otwarty tłumów nie było.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: