Kilka firm próbowało już swoich sił w walce z trzydziestoletnim brudem. Jak dotąd wszystkie się poddały, ale w wyniku prób znaczna część sufitu już jest czysta. PKP ustami rzecznika Michała Wrzoska odpowiada, że trwają właśnie negocjacje z kolejną firmą i być może na początku stycznia uda się podpisać umowę na umycie sklepienia. Po pięciu tygodniach od tego momentu sufit powinien już lśnić. A jak wygląda dzisiaj ? Pytałem o to pasażerów na Dworcu Centralnym:
A tak to mniej więcej wygląda: