Po raz pierwszy w Polsce, na krakowskich Błoniach wystąpiła Celine Dion. Niektórzy Fani czekali na nią nawet 13 lat.
Kiedy w Krakowie witano Celine Dion, fani wręczyli jej niezwykły prezent. Mozaikę z jej zdjeciem utworzoną ze zdjęć fanów z całej Polski. To rzeczywiście prezent od wszystkich, Przez kilka miesięcy fani nadsyłali swoje zdjęcia na specjalną stronę internetową. Jedna osoba robiła projekt, inni zajęli się grafiką. W końcu powstała mozaika. I chociaż ludzie różnią się od siebie, pochodzą z różnych miejsc, to razem tworzą jedną wielką całość. Bo tym co ich łączy, jest miłość do Celine Dion.
A oczekiwaniu na gwiazdę towarzyszyły ogromne emocje. Fani nie mogli się doczekać. Pod sceną gdzie mieli ją powitać, członkowie fanklubu Celine, czas uprzyjemniali sobie śpiewaniem. Bo przecież śpiewać każdy może.
trochę lepiej
lub troche gorzej
ale chyba nie o to chodzi, jak co komu wychodzi.
W końcu Celine przyjechała. A na Krakowskim Rynku powitały ją kwiaciarki.