RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

"Ustawka" dziewczyn

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nastolatki z Orzesza na Śląsku umówiły się na "ustawkę". Miejscem bójki miało być szkolne boisko. Policja zatrzymała dziewczyny tuż przed walką. Zatrzymano też dwóch mężczyzn, którzy prawdopodobnie mieli osłaniać jedną z walczących grup.

Tagi: bójka
Dalsza część artykułu pod materiałem video: