RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

"Nie chcemy tu getta"

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Spór o kontenery dla biednych w Bytomiu. Władze miasta chcą, aby ludzie, którzy nie płacą czynszu zamieszkali na specjalnym kontenerowym osiedlu. Budowa ma ruszyć niebawem. Ale mieszkańcy dzielnicy, gdzie kontenery staną, są przeciw. "Boimy się, że powstanie tu getto dla biednych"- argumentują protestujący.

Tagi: Bytom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: