RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Słoweniec zjechał rowerem z wysokości 200 metrów

Publikacja: Sobota, 26 września (18:44) Aktualizacja: Sobota, 26 września (19:00)

Zwykłe rowerowe przejażdżki już dawno znudziły się słoweńskiemu sportowcowi, który poszukuje coraz bardziej ekstremalnych wrażeń. Primoz postanowił zjechać rowerem z 200 metrowej ściany. Zobaczcie jego imponujący wyczyn!

STORYFUL/x-news

Źródło:  

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: