Wystarczy na sekundę odwrócić wzrok od szklanki, by ktoś wrzucił do niej pigułkę gwałtu. Udowodnił to w swoim eksperymencie znany youtuber Joey Salads. Film w ciągu tygodnia obejrzało ponad 7,5 mln internautów.

Porwanie dziecka jest... dziecinnie proste. Szokujący eksperyment

Porwanie dziecka jest dużo prostsze niż nam się wydaje. Udowodnił to znany youtuber Joey Salads. Na placu zabaw udało mu się „uprowadzić” kilkoro dzieci. czytaj więcej

W sfilmowanej przez siebie prowokacji Salads przysiada się w barach zarówno do samotnych kobiet, jak i do kilku osób. Wykorzystuje chwilę nieuwagi, by dorzucić do ich napojów narkotyki.

W jednym przypadku dziewczyna zostawia na barze swojego drinka i prosi znajomego, by go przypilnował. Wychodzi do toalety, a w tym czasie jej kolega rozmawia z drugą osobą i nie patrzy na szklankę. Wtedy Salads wrzuca do napoju tabletkę.

Inny sposób, który wykorzystał Salads – podszedł do rozmawiającej pary i zachwycił się widokiem roztaczającym się z tarasu. Kobieta i mężczyzna odwrócili głowy w tym kierunku – a wtedy Salads dorzucił do drinka tabletki.

Podobnie wykorzystał nieuwagę przypadkowo poznanej przy barze dziewczyny. Zapytał ją, czy jest sama. Gdy odpowiadała, na chwilę odwróciła głowę w drugą stronę. Wystarczyła sekunda, by Salads wsypał proszek do szklanki.

Po każdym z tych zdarzeń Salads informował kobiety, że był to eksperyment i żeby nie piły drinka.

Salads jest znany z takich prowokacji. Wcześniej w sieci bardzo popularne było nagranie udowadniające, jak łatwo jest porwać dziecko z placu zabaw. W tym eksperymencie Salads, za zgodą matek, przekonywał maluchy, że ma w samochodzie szczeniaki – i dzieci godziły się, by z nim pójść, zobaczyć psy.

(mpw)