RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Samolot rozbił się w Szwecji. "Zginęło kilka osób"

Publikacja: Czwartek, 8 lipca (21:45) Aktualizacja: Czwartek, 8 lipca (23:00)

Samolot z dziewięcioma osobami na pokładzie rozbił się w czwartek po starcie z lotniska w Oerebro w południowej Szwecji - przekazała agencja TT. Kilka osób zginęło.

Samolot był wykorzystywany do przewożenia skoczków spadochronowych i rozbił się w pobliżu lotniska w Oerebro - powiedział szwedzkiej agencji prasowej TT Emil Gustavsson z lokalnych służb ratunkowych. 

To bardzo poważny wypadek, zginęło kilka osób - poinformowała na swojej stronie szwedzka policja.

 

Źródło: PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: