RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Hiszpania: Zginęło dwóch strażaków

Publikacja: Piątek, 13 sierpnia (09:55) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwóch hiszpańskich strażaków zginęło w nocy, gasząc pożar lasu w Galicji, na zachodzie kraju. Strażacy ponieśli śmierć w pobliżu miasteczka Fornelos de Montes, w prowincji Pontevedra.

Prowincja Pontevedra leży blisko granicy z Portugalią, gdzie szaleje kilkadziesiąt pożarów.

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: