​Pierwszy dzień szkoły to zawsze dla dziecka spore przeżycie. Jak przekonała się jednak amerykańska dziennikarka telewizyjna, emocje malucha mogą się jednak wymknąć spod kontroli. Podczas krótkiej rozmowy reporterka zapytała 4-latka, czy w szkole będzie tęsknił za mamą. Okazało się, że bardziej, niż komukolwiek się wydawało.

Dziennikarka rozmawiała z chłopcem w krótkim reportażu, przygotowanym dla telewizji KTLA. Najpierw zapytała, czy chłopiec cieszy się, że idzie do szkoły. "Tak"- odpowiedział 4-letni Andrew. Kolejne pytanie zadane przez dziennikarkę brzmiało: "czy będziesz tęsknił za mamą"? Wtedy stało się coś niespodziewanego - najpierw chłopiec odpowiedział, że nie, a sekundę później rozpłakał się i zakrywając oczy odszedł od kamery.

Sama reporterka nie spodziewała się takiej reakcji. Później napisała na swoim profilu na Instagramie, że mama 4-latka już poza kamerą po całym zdarzeniu mocno przytuliła chłopca.

"To łamie mi serce i teraz czuję się niespokojnie ws. posłania moich dzieci do szkoły. On starał się być bardzo dzielny!" - napisała dziennikarka.

(abs)