RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Austria: Nastolatek runął w aucie w przepaść i przeżył

Publikacja: Niedziela, 3 października (06:16) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

O dużym szczęściu może mówić pewien młody Austriak. W swym samochodzie 18-latek stoczył się w 100-metrową przepaść w pobliżu alpejskiej miejscowości Bramberg. Chłopak przeżył.

Do wypadku doszło w wczoraj późnym wieczorem na przedmieściach Brambergu. Pozostawiony na przydrożnym parkingu samochód zaczął się nagle toczyć. 18-latek, by zatrzymać pojazd, wskoczył za kierownicę. Nie udało się mu jednak zahamować. Auto wraz z kierowcą stoczyło się po stromym zboczu, wielokrotnie koziołkując.

Po stu metrach pojazd, a właściwie jego wrak, zatrzymał się na gęstych zaroślach. Młody Austriak nie tylko przeżył ten wypadek, ale o własnych siłach wyszedł z samochodu. Pogotowie zabrało go do szpitala.

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: