Wolski większość sezonu spędził w drużynie Brampton Battalion w Ontario Hockey League, w której w 56 meczach strzelił 47 bramek i asystował przy 81.
Sezon jednak rozpoczął w NHL, w barwach Colorado Avalanche. Rozegrał dziewięć meczów, zdobył dwie bramki i asystował przy czterech. 25 października został przekazany do Brampton, skąd kilka dni temu powrócił do drużyny z Kolorado.