RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Piłkarze ręczni Wisły Płock w koronie

Autor: Publikacja: Sobota, 27 maja (20:53) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Piłkarze ręczni Wisły Płock zdobyli złoty medal mistrzostw Polski. W czwartym meczu wielkiego finału ekstraklasy pokonali u siebie zespół Chrobrego Głogów 31:25 (17:13).

W rywalizacji, która toczona była do trzech zwycięstw, ekipa z Płocka wygrała 3-1.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: