RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Panathinaikos zagra przy pustych trybunach

Publikacja: Czwartek, 23 grudnia (21:10) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Panathinaikos Ateny dwa najbliższe mecze ligowe zagra na swoim stadionie bez kibiców. To kara nałożona przez Grecki Związek Piłki Nożnej za zachowanie kibiców po sobotnim meczu ligowym z Olympiakosem Volos. Stołeczny klub przegrał 0:1.

Po porażce z ligowym beniaminkiem kibice Panathinaikosu obrzucili piłkarzy wyzwiskami. W kierunku schodzących do szatni piłkarzy poleciały race dymne. Dostało się również VIP-om opuszczającym stadion. Do akcji musiała wkroczyć policja.

Oprócz gry przy pustych trybunach, klub został ukarany grzywną w wysokości 71 tysięcy euro. W ubiegłym tygodniu za zachowanie kibiców Panathinaikos musiał zapłacić 96 tysięcy euro.

Źródło: RMF FM/PAP
Dalsza część artykułu pod materiałem video: