RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Olimpiada FM trwa w najlepsze

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Olimpiada FM - dwa dni szaleństwa na śniegu pod patronatem RMF FM i Banku BPH. Jeden dzień zabawy pod Tatrami - w Zakopanem i Białce - mamy już za sobą. Dziś ciąg dalszy.

Polana Szymoszkowa, Nosal i Stok pod Krokwiami w Zakopanem oraz stok Kotelnica w Białce - tam trwa zimowe szaleństwo w ramach Olimpiady FM.

Tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na nartach, zapraszamy do szkoły bezpiecznej jazdy. Na najmłodszych czeka także mnóstwo konkursów i zabaw. Wszyscy chętni mogą również wziąć udział w otwartym slalomie gigancie.

W Białce główną atrakcją jest niewątpliwie zjazd na "bele czym". Posłuchaj:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: