Polana Szymoszkowa, Nosal i Stok pod Krokwiami w Zakopanem oraz stok Kotelnica w Białce - tam trwa zimowe szaleństwo w ramach Olimpiady FM.
Tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na nartach, zapraszamy do szkoły bezpiecznej jazdy. Na najmłodszych czeka także mnóstwo konkursów i zabaw. Wszyscy chętni mogą również wziąć udział w otwartym slalomie gigancie.
W Białce główną atrakcją jest niewątpliwie zjazd na "bele czym". Posłuchaj: