RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Na obóz przetrwania z GROM-em

Publikacja: Wtorek, 10 sierpnia (14:50) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na nietypowy obóz, bo prowadzony przez byłych oficerów jednostki GROM, przyjechała setka dziewcząt i chłopców. Miejscem zgrupowania jest poligon w Wędrzynie koło Gorzowa.

Uczestnicy przechodzą tam prawdziwie wojskowe szkolenie. Pompki, wyciskanie na drążku, czołganie, biegi na trzy kilometry - to atrakcje towarzyszące młodym ludziom. Mimo zmęczenia obozowicze są bardzo zadowoleni.

Posłuchajmy jak spędzają czas:

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: