RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

MŚ siatkarek: Polska-Włochy 0:3

Publikacja: Środa, 8 listopada (05:40) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Polskie siatkarki przegrały trzeci mecz w siatkarskich Mistrzostwach Świata w Japonii i straciły szanse na medal. W Nagoi Polki w fatalnym stylu przegrały z Włoszkami 0:3.

Pierwszy set biało-czerwone przegrały 25:19, drugi 25:22. W ostatnim Włoszki rozbiły polskie siatkarki, wygrywając do 13.

Polska zagra jeszcze z Serbią i Czarnogórą, Turcją oraz Kubą. Po dwa najlepsze zespoły z każdej dwóch grup awansują do półfinału. Polki przegrały dziś trzeci mecz (dwa w pierwszej rundzie), tym samym straciły szanse na awans.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: