RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Hokejowe MŚ: Polska przegrała z Włochami

Publikacja: Poniedziałek, 12 kwietnia (22:55) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Polacy nie najlepiej rozpoczęli start w mistrzostwach świata Pierwszej Dywizji w hokeju na lodzie rozgrywanych w Gdańsku. Polska przegrała z Włochami 4:0 (0:1, 0:2, 0:1).

Zwycięscy turnieju awansują do światowej czołówki drużyn hokejowych. Niestety, po dzisiejszej przegranej Polacy są w bardzo trudnej sytuacji, choć byli zaliczani do grona faworytów.

Źródło: brak

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: