RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Gwiazda Ekstraklasy wraca do Polski!

Publikacja: Sobota, 14 stycznia (13:05) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Znany z występów w Lechu Poznań i Wiśle Kraków Semir Štilić podpisał 1,5-roczny kontrakt z Białą Gwiazdą.

Semir Stilić w poprzednich latach był jedną z gwiazd polskiej Ekstraklasy. W barwach Lecha i Wisły w latach 2008-2015 wystąpił w 158 meczach i strzelił 34 bramki.

Wychowanek FC Porto w dotychczasowej karierze prezentował się też na boiskach swojej rodzimej ligi (FK Željezničar), ukraińskich (Karpaty Lwów) i tureckich (Gaziantepspor). 

Ostatnio Stilić występował w barwach APOEL-u Nikozja, gdzie zdobył tytuł mistrza Cypru.

29-latek w Wiśle będzie występował z numerem 18.

wisla.krakow.pl

(ag)

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: