RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dobry występ kolarzy spod znaku RMF FM

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Obiecująco zakończył się dla ekipy RMF FM-PEPSI MAX pierwszy dzień Mistrzostw Polski MTB XC rozgrywanych w tym roku w Wałbrzychu. Sztafeta w składzie: Mariusz Kozak, Mateusz Podolski, Justyna Kowalczyk i Paweł "Pająk" Pająkowski zameldowała się na mecie na niezłym ósmym miejscu w stawce 26 ekip.

Zawodnicy zmierzyli się na zupełnie nowej, nikomu nieznanej dotąd trasie usytuowanej w Parku Sobieskiego.

Dzisiaj startuje natomiast największa - obok Mariusza Kozaka z kategorii Junior - nadzieja teamu na wysoką lokatę na finiszu: Krzysztof Podolski.

Źródło: RMF FM Pepsi Max MTB Team

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: