RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ateny 2004: Kobiety lepsze od mężczyzn

Publikacja: Czwartek, 19 sierpnia (07:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kobiety górą w Atenach! Jak na razie wszystkie zdobyte dla Polski medale pochodzą od pań. W tej dziedzinie polskie olimpijki wyraźnie górują nad mężczyznami. Posłuchaj relacji Piotra Salaka:

Wczoraj Otylia Jędrzejczak - mimo że zmęczona poprzednimi startami - zdobyła pierwsze złoto dla Polski na igrzyskach w Atenach. Polka wygrała na swoim koronnym dystansie 200 metrów stylem motylkowym. Z kolei Sylwia Gruchała wygrała z Węgierką Aidą Mohamed. Wcześniej przegrała w półfinale z Włoszką Vezzatli.

Źródło: brak

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: