Jesteś świetnym narciarzem? Kochasz jazdę na łyżwach? A może marzysz o tym, by znów poczuć się jak za dawnych lat i beztrosko poszaleć na sankach? Niezależnie od tego, na które pytanie odpowiedziałeś "tak", zapraszamy Cię do udziału w naszej zimowej zabawie. Przyślij nam zdjęcie lub film pokazujący Twój fantastyczny zjazd. Atrakcyjne nagrody czekają!

Zasady naszej zabawy są banalnie proste: czekamy na zdjęcia i filmy dokumentujące Wasze spektakularne zimowe wyczyny. Nie ważne, ile macie lat i na czym jeździcie. Łyżwy, narty, sanki, a nawet niepozorne "jabłuszko" mogą dać nam zimą wiele frajdy. A fajnymi przeżyciami zawsze warto dzielić się z innymi.

Do Waszej dyspozycji jest jak zawsze skrzynka fakty@rmf.fm . Czekamy też na wszystkich, którzy zechcą się pochwalić swoimi zjazdami na naszym profilu na Facebooku.

Zgłoszenia przyjmujemy do końca ferii zimowych. Ze wszystkich nadesłanych zdjęć i filmów wybierzemy te najlepsze. Ich autorów nagrodzimy naszymi radiowymi gadżetami. 

Wszystko już jasne? Zatem do dzieła! Jeśli macie coś, na czym można zjeżdżać, ruszajcie na najbliższą górkę i... bawcie się dobrze :) A efektami tej zabawy koniecznie podzielcie się z nami i wszystkimi użytkownikami RMF24.PL! 

Na zdjęciu zjazd "na 4 literach" mojego syna Tomka podczas naszej niedzielnej wycieczki do Doliny Kościeliskiej. "Stroma ta górka była" - napisał do nas Rafał Machno.

Czekamy na kolejne filmy!