RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zima wróciła, na drogi wyjechały pługi i solarki

Autor: Publikacja: Sobota, 20 lutego (09:45) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Powrót zimy na Warmii i Mazurach. Po nocnych opadach śniegu na drogi wyjechały pługi i solarki.

Kierowcy powinni zdjąć nogę z gazu przede wszystkim w okolicy Szczytna. Tam nadal sypie śnieg - donosi nasz reporter. Pługi jeżdżą m.in. na krajowej 53 i 57. Ciężki sprzęt pracuje też na trasie z Mrągowa do Mikołajek i z Biskupca przez Olsztyn do Olsztynka.

Teraz najgorzej jest na drogach lokalnych, ale wraz ze wzrostem temperatury w ciągu dnia sytuacja poprawi się. Trzeba tylko uważać na błoto pośniegowe.

Dziś sypać może także w Lubelskim i na Podlasiu. Na zachodzie kraju - deszczowo. W całej Polsce temperatura na plusie:

(mal)

Źródło: RMF FM
Tagi: śnieg

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: