RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zatrucie tlenkiem węgla w Małopolsce

Publikacja: Poniedziałek, 7 lutego (21:10) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzy osoby, w tym dwójka małych dzieci, podtruły się tlenkiem węgla w Nowym Wiśniczu koło Bochni. Jak dowiedział się reporter RMF FM ich stan jest ciężki. Tlenek wydobywał się z nieszczelnego przewodu kominowego.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: