RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wyrok dla szefa poniżającego pracownice

Publikacja: Wtorek, 31 października (19:28) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Rok więzienia w zawieszeniu dla szefa organizującego podwładnym swoistą gimnastykę w lesie. Taki wyrok zapadł w sądzie w Górze na Dolnym Śląsku. Skazany to właściciel sklepów, który poniżał pracownice.

Sąd uznał, że Paweł E. fizycznie i psychicznie znęcał się nad zatrudnionymi w swoich sklepach ekspedientkami. Pracodawca poniżał kobiety w różny sposób; wyzywał, szarpał za włosy, dusił i bił. Nie ogrzewał sklepów w zimie, a gdy jego podwładne skarżyły się na chłód organizował im "rozgrzewkę" na zapleczu lub w lesie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: