RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wypadek na krajowej ósemce, droga zablokowana

Publikacja: Wtorek, 15 lutego (10:17) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zablokowana krajowa ósemka w Nowej Bukówce koło Grodziska Mazowieckiego. Tir uderzył w barierę, a w oderwaną kabinę ciężarówki wjechał samochód osobowy. Kierowca auta jest ranny.

Jadący w kierunku Warszawy tir wpadł w poślizg, uderzył w barierę, przewrócił się na bok i zablokował drogę. W wyniku uderzenia kabina, w której znajdował się kierowca, oderwała się od samochodu i upadła na jezdnię w przeciwnym kierunku. W kabinę uderzył nadjeżdżający z naprzeciwka samochód osobowy marki Opel - powiedziała Beata Wlazłowska z Komendy Stołecznej Policji.

Policja zorganizowała objazd z Radziejowic przez Grodzisk. Nie wiadomo ile potrwają utrudnienia.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: