RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wypadek autobusu szkolnego. Dwie osoby ranne

Publikacja: Poniedziałek, 25 marca (20:23) Aktualizacja: Poniedziałek, 25 marca (20:00)

Dwie osoby zostały ranne w miejscowości Raków w Świętokrzyskiem po tym, jak szkolny autobus wjechał do rowu. 15-letnia dziewczynka trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w Rakowie w powiecie jędrzejowskim. Autobus, w którym znajdowało się sześcioro dzieci i ich opiekun, wjechał do rowu.

Na miejscu udzielono pomocy medycznej dwóm osobom: 15-letniej dziewczynce i 36-letniemu opiekunowi grupy. Dziecko zostało przewiezione do szpitala. Dziewczynka odniosła obrażenia nie zagrażające jej życiu - poinformował st. asp. Michał Kowalczyk z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie.

Policjant dodał, że 68-letni kierowca autobusu był trzeźwy, a funkcjonariusze ustalają okoliczności wypadku.

Źródło: PAP
Tagi: wypadek

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: