Do wybuchu przy Al. Piłsudskiego w Łodzi doszło w mieszkaniu na parterze 3-kondygnacyjnego budynku z poddaszem.
Trzy osoby zostały poszkodowane. Najciężej ranny - ok. 40-letni mężczyzna - ma poparzenia II stopnia.
Możliwe, że to w jego mieszkaniu doszło do wybuchu butli z gazem. Z pierwszych ustaleń wynika, że 11-kilogramowa butla rozszczelniła się, a gaz, który zgromadził się w pomieszczeniu, eksplodował.
Wszyscy ewakuowani spędzą noc poza domem - część u rodziny, a reszta w lokalach zastępczych.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.