RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wrocław: Przejęto 72 kilogramy narkotyków o wartości ponad 5 mln złotych

Autor: Publikacja: Czwartek, 14 kwietnia (06:53) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

72 kilogramy narkotyków, głównie amfetaminy, przejęli dolnośląscy policjanci - dowiedział się reporter RMF FM. W sprawie zatrzymano 50-letniego mężczyznę.

Narkotyki przechowywano w kilku wrocławskich mieszkaniach, które służyły za magazyny. Policjantom udało się natrafić na jeden z takich lokali - tam było około 30 kilogramów środków odurzających. 

Funkcjonariusze poszli tropem odnalezionych narkotyków i wytypowali jeszcze dwa mieszkania oraz garaż, w których ukryto przede wszystkim amfetaminę. 

Wartość przejętych narkotyków wynosi według policji ponad 5 milionów złotych. 

Trwa sprawdzanie, skąd amfetamina trafiła do Wrocławia, a także kto był odbiorcą narkotyków. Dziś sąd ma zdecydować o areszcie dla zatrzymanego 50-latka.

(mal)

Źródło: RMF FM
Tagi: narkotyki

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: