RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wrocław: Pijany kierowca wjechał do rowu

Opracowanie: Aktualizacja: Środa, 15 grudnia (12:00)

Blisko 2,5 promila alkoholu miał kierowca, który na ulicy Okulickiego we Wrocławiu wjechał do rowu.

Wrocławska policja dostała zgłoszenie od świadka, że przy ul. Okulickiego do rowu wjechał kierowca dostawczego mercedesa. Mężczyzna miał być pijany.

Rzeczywiście, badanie wykazało, że 41-letni mężczyzna miał blisko 2,5 promila alkoholu.

W takim stanie wsiadł za kierownicę i ruszył w drogę. Stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni, a jego pojazd przewrócił się na bok, uderzając w drzewo.

Pierwszej pomocy udzielili mu świadkowie. Nie wymagał hospitalizacji.

Za jazdę po pijanemu grozi mu do 2 lat więzienia.

Źródło: RMF24
Dalsza część artykułu pod materiałem video: