Wrocławska policja dostała zgłoszenie od świadka, że przy ul. Okulickiego do rowu wjechał kierowca dostawczego mercedesa. Mężczyzna miał być pijany.
Rzeczywiście, badanie wykazało, że 41-letni mężczyzna miał blisko 2,5 promila alkoholu.
W takim stanie wsiadł za kierownicę i ruszył w drogę. Stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni, a jego pojazd przewrócił się na bok, uderzając w drzewo.
Pierwszej pomocy udzielili mu świadkowie. Nie wymagał hospitalizacji.
Za jazdę po pijanemu grozi mu do 2 lat więzienia.