RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wolimy wypoczywać w Polsce

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Drugi rok z rzędu zamiast na dalekie wojaże wolimy wybrać się nad Bałtyk czy w Tatry - pisze "Gazeta Wyborcza". W kraju będzie wypoczywało może nawet ponad milion ludzi więcej niż dwa lata temu.

Jeszcze w 2008 r. za granicę wyjechało 7,6 mln Polaków . W ubiegłym, kryzysowym roku, już tylko 6,3 mln. W tym roku - według wstępnych prognoz Instytutu Turystyki - będzie podobnie. Wakacje pod gruszą wygrają więc z odpoczynkiem pod palmą.

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: