Warszawa: Chora 15-latka odnaleziona
Odnalazła się 15-letnia Klaudia cierpiąca na porażenie mózgowe. Nastolatka w sobotę po południu zaginęła na warszawskiej Pradze Południe. W jej poszukiwaniach brała udział stołeczna policja.
Odnalazła się 15-letnia Klaudia cierpiąca na porażenie mózgowe. Nastolatka w sobotę po południu zaginęła na warszawskiej Pradze Południe. W jej poszukiwaniach brała udział stołeczna policja.