Już teraz pogoda w Łódzkiem nie zachęca do jazdy samochodem. Nie dość, że na drogach ślisko, to dodatkowo problemem dla kierowców może być lokalna mgła.
Na jezdniach ślisko, więc trzeba dostosować jazdę do warunków pogodowych - podpowiada taksówkarz, z którym rozmawiała nasza dziennikarka. Nie wolno głupieć, ale jechać po prostu rozsądnie.
Dodajmy, że lokalne przymrozki będą zamieniać rozpuszczony śnieg w lód. Nie zawsze hamulce zadziałają natychmiast.