RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ukradli tonę akumulatorów

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Aż 18 razy włamywali się do skupu złomu w Cieszynie dwaj bracia. Kradli tylko samochodowe akumulatory. Młodszy z nich ma 15, starszy 16 lat. Po zatrzymaniu okazało się także, że 16-latek był już poszukiwany za inne przestępstwa.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: