RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Traktorem w szóstkę

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Świebodzińscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy ciągnika rolniczego. Mężczyzna jadąc traktorem po drodze…. przewoził pięciu pasażerów.

Na drodze powiatowej w gminie Szczaniec w Lubuskiem patrol zauważył ciągnik rolniczy, na którym w nietypowy sposób przewożone były osoby. Na tyle pojazdu zamontowana była platforma, a na niej na domowych krzesłach siedzieli pasażerowie.

Okazało się, że w kabinie Ursusa, poza kierowcą, na błotniku siedziała jeszcze jedna osoba.

Kierowca nie widział w tym nic dziwnego.

Dostał mandat w wysokości 500 złotych oraz 5 pkt. karnych. Zatrzymano mu też prawo jazdy.   

(j.)

Źródło: RMF/Policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: