RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Tragiczny wypadek, zginęły trzy osoby

Publikacja: Poniedziałek, 9 sierpnia (07:59) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzy osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w Łagowie (Świętokrzyskie). Kierowca osobowego renault wyjeżdżał z drogi podporządkowanej. Nie ustąpił pierwszeństwa i wpadł pod tira. Dwie osoby zginęły na miejscu, trzecia zmarła w trakcie reanimacji.

W trakcie weekendu w wypadkach w województwie świętokrzyskie zginęło sześć osób. Trzy zmarły w piątek na skutek zderzenia dwóch samochodów osobowych koło Chęcin. W sobotę zginął motocyklista w gminie Piekoszów. Życie straciło też dwoje pieszych - w piątek kobieta w Bilczy, a w sobotę mężczyzna w miejscowości Góźdź.

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: