RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Tragiczny finał poszukiwań 17-latki. Policjanci znaleźli jej ciało

Autor: Publikacja: Piątek, 18 września (17:27) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Policjanci znaleźli ciało 17-letniej dziewczyny, która zaginęła w czwartek. Zwłoki znaleziono w Gogolinie na Opolszczyźnie.

Nastolatka w czwartek około południa wyszła z domu i kontakt z nią się urwał. Policjanci rozpoczęli poszukiwania w nocy.

Ciało odnaleziono w lesie w odległości około kilometra od miejsca zamieszkania dziewczyny. Jak dowiedziała się reporterka RMF FM, rodzina już zidentyfikowała zwłoki.

Na razie nie wiadomo, w jaki sposób zginęła 17-latka. Prokuratura zleciła sekcję zwłok. 

(az)

Źródło: RMF FM
Tagi: zwłoki

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: