Policja i prokurator wyjaśniają, czy mężczyzna przechodził przez tory w niedozwolonym miejscu, czy było to samobójstwo.
Wszyscy przewoźnicy do dyspozycji mają tam tylko jeden tor.
Szybka Kolej Miejska oraz Przewozy Regionalne między Lęborkiem a Wejherowem będą wozić pasażerów autobusami.
(mpw)