RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Tonęli w Wiśle, uratowała ich policja

Publikacja: Sobota, 24 lipca (10:39) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwójka nastolatków zaczęła tonąć podczas kąpieli w Wiśle w Warszawie. 14-letniej dziewczynie i 16-letniemu chłopakowi na szczęście nic się nie stało. Uratował ich rzeczny patrol policji.

Jak poinformowała Komenda Stołeczna Policji, młodzi ludzie wczoraj po południu postanowili ochłodzić się w Wiśle. Podczas kąpieli porwał ich silny prąd rzeczny.

Na szczęście zdarzenie widzieli funkcjonariusze z komisariatu rzecznego policji, którzy dopłynęli do tonących. Natychmiast rozpoczęli akcję ratunkową - informuje KSP.

Chłopcu i dziewczynie nic się nie stało. Na miejsce przybyła karetka pogotowia, która przewiozła ich do szpitala, z którego zostali już zwolnieni.

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: