RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Świerzb w szpitalu

Publikacja: Czwartek, 6 grudnia (08:10) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Atak świerzbu na oddziale nefrologii szpitala w Lesznie. Oddział został zamknięty. Przynajmniej połowa personelu jest zakażona. Wszystko przez jedną z pacjentek, która nie uprzedziła lekarzy, że miała kontakt z osobami chorującymi na świerzb.

Tagi: szpital

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: