RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Sobótka: Pijany kierowca potrącił trzy osoby na chodniku

Publikacja: Niedziela, 27 czerwca (23:59) Aktualizacja: Poniedziałek, 28 czerwca (10:00)

Trzy osoby idące chodnikiem potrącił w Sobótce w Dolnośląskiem nietrzeźwy kierowca. Do szpitala trafił 70-letni mężczyzna. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do zdarzenia doszło po godzinie 20 w Sobótce. Kierowca skręcając stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na chodnik, gdzie potrącił trzy osoby - powiedział Przemysław Ratajczyk z biura prasowego dolnośląskiej policji.

Do szpitala przewieziony został 70-latek. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierowca był nietrzeźwy. Badanie wykazało, że miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: RMF FM/PAP
Tagi: wypadek

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: