W miniony poniedziałek ​Słoneczny Patrol RMF FM rządził w Rzeszowie! Zaczęliśmy w samo południe na Rynku - od rozdawania tysięcy przepysznych waniliowo-śmietankowych lodów. Po południu zaś bawiliśmy się wspólnie z rzeszowianami na największym wakacyjnym karaoke w kraju - a polskie przeboje śpiewał razem z nami Mateusz Ziółko!

Nasza szalona wakacyjna akcja to nie tylko pyszne lody, żółte koszulki RMF FM, spotkania z muzycznymi gwiazdami, ale przede wszystkim świetna zabawa. 

Za tydzień będziemy w Radomiu wraz z Margaret! Dołączcie do nas koniecznie!

W minioną niedzielę nasz Słoneczny Patrol, który w te wakacje przemierza Polskę wzdłuż i wszerz, zajechał na Podkarpacie. Odwiedziliśmy tam Solinę, gdzie zobaczyliśmy malownicze jeziora i monumentalne zapory. Następnie trafiliśmy do Końskich, gdzie w drewnianej cerkwi zagrali muzycy na lirach korbowych. W Sanoku przysiedliśmy się do dobrego wojaka Szwejka z popularnej czeskiej powieści, a w Głębokich przyglądaliśmy się zawodom cross-country.

My rozdajemy Wam przepyszne lody, a Wy - przekonujecie Słuchaczy RMF FM, że warto odwiedzić Wasze piękne miasta.

Sprawdźcie trasę Słonecznego Patrolu z RMF FM

Kliknij w miasto i zobacz, jak się bawimy!

Słoneczny Patrol z RMF FM to nasza wakacyjna akcja. Czy pojawimy się w Waszym mieście? Już teraz sprawdźcie naszą trasę!

Do każdego z miast przywozimy gwiazdy piosenki. Pobijamy też rekord w śpiewaniu wakacyjnych polskich hitów i rozdajemy lody - zupełnie za darmo! 

Tu już byliśmy!

10 lipca. W Białymstoku bawiliśmy się wraz RUDĄ Z RED LIPS!

3 lipca. W Katowicach śpiewaliśmy wraz z EWĄ FARNĄ.