RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śląsk: Samochód potrącił dwie kobiety

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Tragiczny wypadek w Żorach na Śląsku. Samochód osobowy potrącił na przejściu dla pieszych dwie kobiety. Jedna zginęła na miejscu, druga walczy o życie w szpitalu. Mężczyzna był trzeźwy. Policja bada, dlaczego doszło do wypadku.

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że przyczyną tej tragedii mogła być nadmierna prędkość kierowcy samochodu. Mężczyzna został przewieziony przez policję na badania krwi.

Źródło: RMF FM
Dalsza część artykułu pod materiałem video: