Jak informuje KGHM, nikt nie został ranny.
Górnicy zostali wycofani z tego rejonu.
8 górników pracowało pod ziemią w momencie silnego wstrząsu, do którego doszło w kopalni Polkowice-Sieroszowice.
Jak informuje KGHM, nikt nie został ranny.
Górnicy zostali wycofani z tego rejonu.