RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Rozszerza się protest policjantów z prewencji

Publikacja: Wtorek, 26 kwietnia (11:25) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzystu policjantów z oddziałów prewencji we Wrocławiu i w Legnicy dołączyło do cichego protestu zainicjowanego przez ich kolegów z Katowic. Funkcjonariusze nie wypisują mandatów, stosują jedynie pouczenia. W ten sposób chcą zwrócić uwagę na swoje niskie pensje.

Policjanci z prewencji od dwóch lat nie dostali podwyżek.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: