Policjanci ze Słupska szukają mężczyzny, który jest podejrzewany o napastowanie uczennicy podstawówki. Jeśli go rozpoznajesz możesz pomóc w jego zatrzymaniu. Poszukiwany 11 października, w pobliżu ulicy Rybackiej w Słupsku, miał zaatakować nastoletnią dziewczynkę.

Mężczyzna jest podejrzany o przestępstwo tak zwanej innej czynności seksualnej. Śledczy ustalili, że mężczyzna, którego wizerunek znajduje się na zamieszczonych zdjęciach może mieć związek z tym przestępstwem. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji ustalono także rysopis sprawcy - mówi Robert Czerwiński rzecznik słupskiej policji. 

Mężczyzna ma około 28 -30 lat, 170 cm wzrostu, włosy ciemne, krótkie z charakterystycznymi zakolami na głowie. Ma średnią budowę ciała. Był ubrany w ciemnozielona kurtkę z lampasami na rękawach. Poruszał się w charakterystyczny sposób, stawiając długie kroki, był przygarbiony - dodaje Czerwiński. 

Policja apeluje do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciach, o kontakt telefoniczny z wydziałem kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Słupsku lub z inną, najbliższą jednostką policji. Funkcjonariusze zaznaczają, że informatorom gwarantują anonimowość.  

ug