W jednym z mieszkań w Chorzowie żona zraniła nożem swojego męża. Kobieta czeka teraz na prokuratorskie zarzuty. Również w Chorzowie zatrzymano ojca i jego dwóch synów, którzy znęcali się nad siostrą.

Kobieta zaatakowała nożem kuchennym swojego męża w czasie awantury domowej - powiedziała RMF FM Justyna Dziedzic z policji w Chorzowie. Mężczyzna dostał cios w serce. Trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację. Jego stan jest ciężki. Na razie nie wiadomo, co było powodem kłótni. Po zatrzymaniu okazało się jednak, że kobieta miała ponad promil alkoholu. Kiedy wytrzeźwieje zostanie przesłuchana. Prawdopodobnie usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa.

Po przesłuchaniu są już natomiast ojciec i jego dwaj synowie, również z Chorzowa. Dwaj mężczyźni znęcali się nad swoją siostrą. Dramat kobiety trwał od co najmniej kilku miesięcy m.in. wykręcano jej ręce i grożono śmiercią.

Po ostatniej awanturze domowej z ojcem i braćmi kobieta nie wytrzymała. Wezwała policję i złożyła zeznania. Mężczyznom grozi teraz do pięciu lat więzienia.