RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ranił swoją dziewczynę, potem popełnił samobójstwo

Publikacja: Wtorek, 12 kwietnia (15:39) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ciało 29-letniego mężczyzny znaleźli policjanci z Torunia w lesie w pobliżu Drwęcy. Mężczyzna popełnił samobójstwo po tym, jak ranił nożem swoją o osiem lat młodszą dziewczynę i zostawił na klatce schodowej bloku w Lubiczu. Młoda kobieta trafiła już do szpitala. Śledztwo w tej sprawie prowadzi toruńska prokuratura.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: