RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Radiowóz zderzył się ze ściganym autem. Ranna została policjantka

Autor: Piątek, 14 czerwca (12:03)

Policjantka z Nowego Tomyśla została ranna podczas pościgu. Radiowóz zderzył się z samochodem kierowcy, który nie zatrzymał się do kontroli.

Poszkodowana funkcjonariuszka policji trafiła do szpitala. Jak się dowiadujemy, jej życiu nic nie zagraża.

Do zdarzenia doszło w Belęcinie w gminie Siedlec koło Wolsztyna. Policjanci, którzy prowadzili pościg, to funkcjonariusze drogówki z Nowego Tomyśla.

Wiadomo, że dwuosobowy patrol ruszył w pościg za volkswagenem polo. Zanim doszło do wypadku, oba auta przejechały przez kilka wsi.

Reporter RMF FM ustalił, że uciekającego kierowcę udało się zatrzymać.

 

 

Źródło: RMF FM

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: