RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Przyjechał po dziecko mając 3,5 promila

Publikacja: Piątek, 10 stycznia (16:30) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali 25-latka, który kompletnie pijany przyjechał do przychodni lekarskiej po swoją żonę i dziecko. Mężczyzna miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu.

Oficer dyżurny kłobuckiej policji dostał zgłoszenie od świadka, który widział, jak pijany mężczyzna prowadzi volkswagena polo. Funkcjonariusze pojechali na miejsce i na parkingu zastali samochód, a w nim 25-latka. Jak się okazało, mężczyzna przyjechał do przychodni, żeby odebrać stamtąd swoją żonę i 8-miesięczne dziecko.

Został zatrzymany, a badanie wykazało w jego organizmie przeszło 3,5 promila alkoholu.

O jego losie zadecyduje prokurator i sąd. Teraz grozi mu nawet 2 lata więzienia. 

(j.)

Źródło: RMF/Policja

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: